תקנון האתר

כללי:

חדר בריחה זו חוויה מדהימה שנועדה להכניס את המשתתפים לאווירה של סיפור עליו בנוי החדר.

במהלך המשחק המשתתפים נדרשים להפעיל את כל החושים, יכולת אנליטית, לוגית וכמובן עבודת צוות.

רק קבוצה שתדע לעבוד יחד, בשיתוף פעולה, תצליח לסיים את המשחק.

בחדרים אלו הושקעו המון מחשבה, עבודה קשה ומשאבים לכן קהל המשתתפים מתבקש לשמור על תכולת החדרים.

כללי התנהגות:

 1. נשים בהריון, שחקנים אשר סובלים ממחלות כלשהן (אסטמה, קוצר נשימה, קלסטרופוביה וכו') אשר עשויות להוות מגבלה כלשהיא במהלך המשחק, חובה עליהם/ן לעדכן את המדריך בתחילת המשחק.
 2. מגבלת גילאים:
  מגבלת הגיל בכלל  החדרים החל מגיל 12. בין הגילאים 12 עד 16, חובה נוכחות מלווה בגיר. כל ילד מתחת לגיל 12 מחויב בליווי הורה  ויהיה באחריותו המלאה. הגעת ילד מתחת לגיל 12 מחויבת בתיאום מראש. הנהלת המקום אינה אחראית על שלומו של הילד במהלך המשחק.
 3. יש להגיע 15 דקות לפני תחילת המשחק לצורך קבלת תדריך. הגעה באיחור תגרור קיזוז מזמן המשחק.
 4. כניסה לחדרים עם שעונים טלפונים ניידים או כל אביזר בעל מצלמה או יכולת הקלטת סאונד או וידאו אסורה בהחלט. צילום במהלך המשחק יגרום להפסקה מיידית של המשחק ללא החזר כספי.
 5. כלל החידות בנויות על היגיון ואינן דורשות הפעלת כוח פיזי. פגיעה בציוד/השחתה של הציוד תגרום להפסקה מיידית של המשחק ללא החזר כספי ומבצע ההשחתה ייחוייב בעלות הנזק.
 6. כלל החדרים והמתחם כולו מצולמים כולל קול מרגע הכניסה למתחם ובכל מהלך המשחק. בחתימה על תקנון זה מזמין המשחק מאשר את הצילום ולוקח אחריות מלאה ליידע את שאר המשתתפים איתו על תהליך הצילום. הצילום נועד לצורכי  אבטחה/בטיחות/שליטה במשחק ומתן עזרה במידת הצורך ולבקשת המשתתפים בלבד.
 7. אין להשאיר דברי ערך בתאי האחסון. אין צוות קווסט-וורלד או בעליו אחראים על אובדן, שלמות החפצים או גניבת חפצים אלו.
 8. חפצים שאינם משתתפים במשחק (אינם בעלי רמזים מקום מסתור) יסומנו על ידי מדבקה אדומה. המשתתפים מתבקשים לא לגעת ו/או להפעיל כוח פיזי כלפי אביזרים אלו.
 9. אין להכניס לחדרים מסטיקים/ אוכל ו/או אלכוהול ו/או סמים. אין לעשן בכל שטח המתחם.
 10. לא תותר כניסה לשטח המתחם לאנשים תחת השפעת אלכוהול/סמים וכו'.
 11. תשלום עבור המשחק מתבצע לפני תחילת המשחק. אנו מכבדים כרטיסי אשראי ומזומן בלבד (כרטיסי אשראי לחיוב מיידי או American express וכרטיסי דיינרס שונים לא יכובדו). החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולהחליט באילו כרטיסי אשראי ניתן לשלם ובאילו לא בהתאם להחלטתה הבלעדית ובכל שלב.

מדיניות ביטול והזמנה:

1. לצורך השלמת ההזמנה של המשחק, הינכם נדרשים להשאיר באתר את מספר הטלפון העדכני ליצירת קשר וכתובת המייל מעודכנת. במידה ולא נצליח ליצור עמכם קשר באמצעות הפרטים שנרשמו באתר, עד 24 שעות לפני מועד המשחק, הזמנתכם תבוטל. במקרה זה, יבוצע חיוב מלא עבור פיקדון (100 ש"ח).

2. בהזמנת המשחק, תתבקשו לשלם דמי פיקדון בגובה 100 ש"ח . את שאר הסכום בהתאם לכמות המשתתפים, תתבקשו לשלם בהגעתכם לקווסט-וורלד, באמצעות כרטיס אשראי או מזומן בלבד (אין אפשרות לתשלום בקרדיט או תשלומים).

3. במידה ויבוצע שינוי או ביטול של המשחק 24 שעות לפני המועד, סכום הפיקדון ששולם, יוחזר במלואו.

4. ביטול או שינוי של המשחק פחות מ-24 שעות מהמועד, יחייב את המזמין בסכום פיקדון מלא (100 ש"ח).

5. במקרה של הזמנת יום גיבוש או קבוצות גדולות (מעל 10 משתתפים) גובה הפיקדון יהיה 20% מכמות המשתתפים או כל סכום שיקבע מראש. במקרה של שינוי או ביטול בפרק זמן של פחות משבוע לפני מועד המשחק דמי ביטול יהיו בגובה של 50% (מהפיקדון ששולם) במקרה של ביטול עד 48 שעות ממועד המשחק דמי ביטול יהיו בגובה של 100% (מהפיקדון ששולם)

6. ניתן להזמין את המשחק לפחות שעתיים לפני המועד.

 

במידה ויקרה מקרה שאינו תלוי בבעלי החברה, אירוע של כח עליון/הפסקת חשמל או תקלת ציוד אשר נגרמה ע"י המשתתפים באחת מהמשחקים תהא החברה רשאית לבטל משחק או כמה משחקים ברצף ואף לסגור את המקום לזמן הדרוש להחזרת המקום לכשירות וזאת ללא כל התראה מראש לקבוצות הבאות. אך בכל זאת החברה תעשה כל מאמץ בכדי לעדכן את לקוחותיה ולהציע מועד חדש למשחק וזאת בהזדמנות הראשונה ועל בסיס מקום פנוי בלבד.


על ידי ביצוע ההזמנה אני מאשר את התקנון על כל הסעיפים וקבלת חומר פרסומי ושיווקי מטעם קווסט וורלד – Quest-World בלבד.