ClickCease

תקנון האתר

כללי:

לבירורים והזמנות:  0524653133

חדר בריחה זו חוויה מדהימה שנועדה להכניס את המשתתפים לאווירה של סיפור עליו בנוי החדר.

במהלך המשחק המשתתפים נדרשים להפעיל את כל החושים, יכולת אנליטית, לוגית וכמובן עבודת צוות.

רק קבוצה שתדע לעבוד יחד, בשיתוף פעולה, תצליח לסיים את המשחק.

בחדרים אלו הושקעו המון מחשבה, עבודה קשה ומשאבים לכן קהל המשתתפים מתבקש לשמור על תכולת החדרים.

כללי התנהגות:

 1. נשים בהריון, שחקנים אשר סובלים ממחלות כלשהן (אסטמה, קוצר נשימה, קלסטרופוביה וכו') אשר עשויות להוות מגבלה כלשהיא במהלך המשחק, חובה עליהם/ן לעדכן את המדריך לפני תחילת המשחק.
 2. מגבלת משתתפים:
  חדר "סוד במפעל השוקולד " שבת , חגים  ויום בחירות מוגבל למינימום 4 משתתפים.
 3. מגבלת גילאים:
  החדרים מתאים מלגיל 5 ומלה . עד גיל 12 , חובה נוכחות מלווה בגיר. כל ילד מתחת לגיל 12 מחויב בליווי הורה  ויהיה באחריותו המלאה. הגעת ילד מתחת לגיל 12  מחויבת בתיאום מראש. הנהלת המקום אינה אחראית על שלומם של שחקנים במהלך המשחק.
 4. יש להגיע 15 דקות לפני תחילת המשחק לצורך קבלת תדריך.  איחור עד 20 דק' יקוזז מזמן המשחק. איחור מעל  20 דק' לא תאפשר כניסה לחדר.
 5. כניסה לחדרים עם שעונים טלפונים ניידים או כל אביזר בעל מצלמה או יכולת הקלטת סאונד או וידאו אסורה בהחלט. צילום במהלך המשחק יגרום להפסקה מיידית של המשחק ללא החזר כספי.
 6. על הלקוחות לדאוג למשמורת חפצים אישיים מבעוד מועד(במיוחד טלפונים שעונים או כל ציוד בעל מצלמה או יכולת הקלטה). במידה ולא יעשו זאת תעמיד החברה לרשות הלקוח לוקר עם מנעול פשוט. חברה לא תהיה אחראית בשום שלב על חפצים שננעלים בתוכו וללקוח לא תהיה כל טענה כלפי החברה במידה וייגרם נזק חלקי או מלא או גנבה/אובדן של חפצים אישיים.
 7. כלל החידות בנויות על היגיון ואינן דורשות הפעלת כוח פיזי. פגיעה בציוד/השחתה של הציוד תגרום להפסקה מיידית של המשחק ללא החזר כספי ומבצע ההשחתה ייחוייב בעלות הנזק.
 8. כלל החדרים והמתחם כולו מצולמים כולל קול מרגע הכניסה למתחם ובכל מהלך המשחק. בחתימה על תקנון זה מזמין המשחק מאשר את הצילום ולוקח אחריות מלאה ליידע את שאר המשתתפים איתו על תהליך הצילום. הצילום נועד לצורכי  אבטחה/בטיחות/שליטה במשחק ומתן עזרה במידת הצורך ולבקשת המשתתפים בלבד.
 9. חפצים שאינם משתתפים במשחק (אינם בעלי רמזים מקום מסתור) יסומנו על ידי מדבקה אדומה. המשתתפים מתבקשים לא לגעת ו/או להפעיל כוח פיזי כלפי אביזרים אלו.
 10. אין להכניס לחדרים טלפונים ניידים מסטיקים/ אוכל ו/או אלכוהול ו/או סמים. אין לעשן בכל שטח המתחם.
 11. לא תותר כניסה לשטח המתחם לאנשים תחת השפעת אלכוהול/סמים וכו'.
 12. תשלום עבור המשחק מתבצע לפני תחילת המשחק. אנו מכבדים כרטיסי אשראי ומזומן בלבד (כרטיסי אשראי לחיוב מיידי או American express וכרטיסי דיינרס שונים לא יכובדו). החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולהחליט באילו כרטיסי אשראי ניתן לשלם ובאילו לא בהתאם להחלטתה הבלעדית ובכל שלב.
 13. הגדרות-סופ"ש וחגים- תעריף סופ"ש מתחיל מיום חמישי בשעה 17:00 עד יום א' בשעה 10:00. חגים-  הינו תעריף סופ"ש ולמען הסר ספק : ראש השנה,סוכות (כולל חול המועד),חנוכה לאורך כל החג,יום עצמאות,פורים(לאורך כול החג כולל חופשת בית הספר),פסח כולל חול המועד.
 14. חברה שומרת לעצמה זכות לקבוע ימים בשנה בהם תגבה תעריף זהה לסופ"ש לפי שיקול דעתה הבלעדי.

מדיניות ביטול והזמנה:

1. לצורך השלמת ההזמנה של המשחק, הינכם נדרשים להשאיר באתר את מספר הטלפון העדכני ליצירת קשר וכתובת המייל מעודכנת. במידה ולא נצליח ליצור עמכם קשר באמצעות הפרטים שנרשמו באתר, עד 24 שעות לפני מועד המשחק, הזמנתכם תבוטל. במקרה זה, יבוצע חיוב מלא עבור פיקדון / שובר (200 ש"ח).

2. בהזמנת המשחק, תתבקשו לשלם דמי פיקדון בגובה 200 ש"ח / שובר . את שאר הסכום בהתאם לכמות המשתתפים, תתבקשו לשלם בהגעתכם לקווסט-וורלד, באמצעות כרטיס אשראי או מזומן בלבד (אין אפשרות לתשלום בקרדיט או תשלומים).במידה שתשלום בוצע ע"י שובר אין אפשרון לקבל עודף/ החזר/ הנחה נוספת.

הזמנת המשחק מהווה אישור לקבלת מייל ו/או SMS ו/או שיחת טלפון על אישור הרשמה/ביטול/שינוי זמן המשחק/שינוי חדר בריחה/בכמות הנדרשת לפי החלטת החברה.

3. במידה ויבוצע שינוי או ביטול של המשחק 48 שעות לפני המועד – לא כולל שבת , סכום הפיקדון ששולם/ שובר , יוחזר במלואו.

4. ביטול או שינוי של המשחק פחות מ-48 שעות מהמועד –  לא כולל שבת , יחייב את המזמין בסכום פיקדון מלא (200 ש"ח) / שובר .

5. במקרה של הזמנת יום גיבוש או קבוצות גדולות (מעל 10 משתתפים) גובה הפיקדון יהיה לפחות 20% מכמות המשתתפים או כל סכום שיקבע מראש. במקרה של שינוי או ביטול בפרק זמן של פחות משבוע לפני מועד המשחק דמי ביטול יהיו בגובה של 50% (מהפיקדון ששולם) .במקרה של ביטול עד 48 שעות ממועד המשחק –  –  לא כולל שישי שבת   דמי ביטול יהיו בגובה של 100% (מהפיקדון ששולם)

6. ניתן להזמין את המשחק לפחות שעתיים לפני המועד.

7. ביטול או הפסקה של משחק עקב הפרת כללי תקנון יחוייב הלקוח בתשלום מלא.

במידה ויקרה מקרה שאינו תלוי בבעלי החברה, אירוע של כח עליון/הפסקת חשמל או תקלת ציוד אשר נגרמה ע"י המשתתפים באחת מהמשחקים תהא החברה רשאית לבטל משחק או כמה משחקים ברצף ואף לסגור את המקום לזמן הדרוש להחזרת המקום לכשירות וזאת ללא כל התראה מראש לקבוצות הבאות. אך בכל זאת החברה תעשה כל מאמץ בכדי לעדכן את לקוחותיה ולהציע מועד חדש למשחק וזאת בהזדמנות הראשונה ועל בסיס מקום פנוי בלבד.


על ידי ביצוע ההזמנה אני מאשר את התקנון על כל הסעיפים וקבלת חומר פרסומי ושיווקי מטעם קווסט וורלד – Quest-World בלבד.